Czym jest LinkedIn Local?

To sposób na poznanie ludzi zza profili LinkedIn i przeniesienie swoich internetowych kontaktów do rzeczywistości. To przede wszystkim networking, podczas którego będziesz mógł poznać osoby, które tak jak Ty, stawiają na rozwój siebie i swojego biznesu. To także znakomite prelekcje Gości, którzy na co dzień wspierają przedsiębiorców w doskonaleniu swoich kompetencji jako liderów, przedsiębiorców i specjalistów. To wreszcie wyjątkowa możliwość do zdobycia nowych kontaktów biznesowych, partnerów w interesach, a być może nawet kontraktów. Dołącz do nas i buduj globalną, nowoczesną społeczność otwartych ludzi wspierających się wzajemnie swoją wiedzą i doświadczeniem. Czekamy na Ciebie!

Chcesz wystąpić na LinkedIn Local jako Prelegent?

Z nami masz taką możliwość.

Jeśli chciałbyś podzielić się z uczestnikami LinkedIn Local Opole swoją wiedzą, know-how, ciekawym kejsem lub przedstawić swój pomysł – masz taką możliwość. Zgłoś się do nas ze swoją propozycją – na każdej edycji LinkedIn Local przygotowaliśmy jedno dodatkowe miejsce na wystąpienie. To może być Twój czas!

Zapraszam

EP

Ewelina Pakosz
PRELEGENT

Z pasji – Trenerka dobrego samopoczucia.
Z zawodu – Doradca w Google.
Do tego Chief Marketing Officer i doskonała Inspiratorka.

GR

Grzegorz Rippel
PRELEGENT

Przedsiębiorca, Trener liderów, Wykładowca zarządzania.
Po prostu wie, jak być Super-Szefem.

MW

Michał Wojczyszyn
PRELEGENT

Business Development Account Executive,
czyli posiada czarny pas w sztuce wspierania
nowoczesnych przedsiębiorstw.

Zarezerwuj wejściówkę na najbliższą edycję - 31.01.2020 r., godz. 18:00-21:00

Patroni

Partnerzy

GREENFIRE Agencja Marketingowa Full-service | Markating 360 | Reklama | Kraków

Dlaczego warto przyjść?

LinkedIn Local Opole to wyjątkowa możliwość poznania w rzeczywistości osób, z którymi dotychczas mieliśmy kontakt poprzez LinkedIn. To także ciekawe prelekcje, panele i warsztaty ekspertów, których wiedza sprawia, że rozwijamy siebie i swoje firmy.

Maciej Szeffer

Organizator / Gospodarz

Twój debiut na LinkedIn Local

Na LinkedIn Local Opole dajemy Ci szansę wystąpienia z tematem, który Ciebie interesuje i w którym masz coś do powiedzenia.

Jeśli chcesz się podzielić z Uczestnikami LinkedIn Local i wystąpić w 18-minutowej prezentacji, prelekcji, zorganizować własny panel Ekspertów lub zademonstrować coś ciekawego, co może zainteresować innych Przedsiębiorców z Opolszczyzny – to jest czas i miejsce dla Ciebie.

Nagraj maks. 2 minutowy filmik, na którym opowiadasz, co chciałbyś zaprezentować i umieść go na YouTube. Wypełnij formularz i zgłoś się jako Prelegent na LinkedIn Local Opole. Czekamy na Ciebie!

    Kontakt do organizatora

    Telefon

    Copyright by Greenfire. Projekt i wykonanie: GREENFIRE Agencja Reklamy i Marketingu.